Gizlilik Politikası

adresinden erişilebilen adresinde en önemli önceliklerimizden biri ziyaretçilerimizin gizliliğidir. Bu Gizlilik Politikası belgesi, toplanan ve kaydedilen bilgi türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı içerir.

Gizlilik Politikamız hakkında başka sorularınız varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu Gizlilik Politikası yalnızca çevrimiçi faaliyetlerimiz için geçerlidir ve web sitemizi ziyaret edenler için, içinde değiştirilen ve/veya toplanan bilgilerle ilgili olarak geçerlidir. Bu politika, çevrimdışı olarak veya bu site dışındaki kanallar aracılığıyla toplanan hiçbir bilgi için geçerli değildir.

Onay

Web sitemizi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Topladığımız Bilgiler

Sizden istenen kişisel bilgiler ve sizden istenme nedenleri açık olacak, siz yerindesiniz, biz sizden kişisel bilgilerinizi isteyeceğiz.

Bizimle doğrudan iletişime geçerseniz, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, bize gönderebileceğiniz mesajın içeriği ve/veya ekler ve gönderebileceğiniz diğer bilgiler gibi hakkınızda ek bilgiler toplayabiliriz. sağlayın. .

Bir Hesaba kaydolduğunuzda sizden ad, şirket adı, adres, e-posta adresi ve telefon numarası gibi öğeler de dahil olmak üzere iletişim bilgilerinizi isteyebiliriz.

Bilgileri nasıl kullanıyoruz

Topladığımız bilgileri aşağıdakiler dahil çeşitli şekillerde kullanırız:

  • Web sitemizin güvenliğini sağlamak, işletmek ve sürdürmek için
  • Web sitemizi iyileştirin, özelleştirin ve genişletin
  • Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve analiz etmek için
  • Yeni ürünlerin, hizmetlerin, işlevlerin ve işlevlerin geliştirilmesi
  • Pazarlama ve tanıtım amacıyla size Web Sitesine ilişkin güncellemeleri ve diğer bilgileri sağlamak için müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere doğrudan veya ortaklarımızdan biri aracılığıyla sizinle iletişim kurmak
  • Birbirinize e-posta gönderin
  • Dolandırıcılığı bulma ve önleme

Günlük Dosyaları

günlük dosyalarını kullanma konusunda standart prosedürü izler. Bu dosyalar, web sitesini ziyaret eden ziyaretçilerin günlüğünü tutar. Tüm barındırma şirketleri bunu yapar ve barındırma hizmetinin "analitiğinin bir parçasıdır. Günlük dosyaları kullanılarak toplanan bilgiler arasında İnternet protokolü (IP) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP), tarih ve saat damgası, yönlendiren/çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısı. Bu, kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgiyle ilişkili değildir. Bilgilerin amacı, eğilimleri analiz etmek, siteyi yönetmek, web sitesindeki kullanıcı hareketini izlemek ve demografik bilgi toplamaktır.

Üçüncü Taraf Gizliliği ve Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin korunması kuralları reklam verenler veya diğer web siteleri için geçerli değildir. Bu nedenle, daha ayrıntılı bilgi için bu üçüncü taraf reklam sunucularının ilgili Gizlilik Politikasına başvurmanızı tavsiye ederiz. Bu, belirli seçeneklerin nasıl devre dışı bırakılacağına ilişkin prosedürleri ve talimatları içerebilir.

Çerezleri bireysel tarayıcı ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz. Belirli web tarayıcılarındaki çerezlerin yönetimi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bunları ayrı ayrı web tarayıcılarında bulabilirsiniz.

Çocuklara Yönelik Bilgiler

Önceliğimizin bir diğer kısmı da interneti kullanırken çocuklar için koruma eklemektir. Ebeveynleri ve velileri çevrimiçi aktivitelerini gözlemlemeye, katılmaya ve/veya izlemeye ve yönlendirmeye teşvik ediyoruz. 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek herhangi bir Kişisel Tanımlayıcı Bilgi toplamaz. Çocuğunuzun web sitemizde bu tür bilgiler sağladığını düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Bu tür bilgilerin kayıtlarımızdan derhal kaldırılması için elimizden geleni yapacağız.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle herhangi bir değişiklik için bu sayfayı düzenli olarak okumanızı öneririz. Değişiklik olması halinde sizleri yeni Kişisel Verilerin Korunması Kurallarını bu sayfada yayınlayarak bilgilendireceğiz. Bu değişiklikler bu sayfada yayınlandıktan hemen sonra geçerli olur.